Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis klimatyzacji na terenie miasta Warszawa oraz w całej Polsce. W ramach prac serwisowych wykonujemy przeglądy okresowe, usuwanie awarii, konserwację urządzeń klimatyzacyjnych, odgrzybianie i dezynfekcję układów, diagnostykę problemów i korektę parametrów technicznych urządzeń. Świadczymy także usługi doradcze, a w razie potrzeby oferujemy pomoc techniczną. Stałym klientom proponujemy wykupienie pakietów serwisowych, które zapewniają całoroczną opiekę nad klimatyzacją w domu bądź firmie, krótki czas reakcji w przypadku awarii oraz gwarancję na prace serwisowe i wymienione części.

Jak często powinno wykonywać się przegląd urządzeń klimatyzacyjnych? Skuteczność działania klimatyzacji jest uzależniona w znacznej mierze od sposoby jej eksploatacji. W związku z tym należy bezwzględnie pamiętać o stałych przeglądach konserwacyjno-serwisowych. W ciągu roku wymagany jest co najmniej 1 przegląd konserwacyjno-serwisowy klimatyzatorów. Zaleca się jednak wykonać 2 przeglądy w ciągu roku – pierwszy przed tak zwanych sezonem letnim oraz drugi po sezonie. W pomieszczeniach, w których praca urządzenia jest całoroczna np. serwerownia – należy przeprowadzić przegląd 3-4 razy w roku.

Co można zrobić we własnym zakresie ? Każdy użytkownik klimatyzacji powinien czyścić filtry klimatyzatora zgodnie z zaleceniami producentów urządzeń. Filtry te należy czyścić w zależności od intensywności używania klimatyzatora np.: raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. Brak tej podstawowej czynności serwisowej powoduje różne problemy typu:przykry zapach wydobywający się z urządzeń, kapiąca woda, rozrost nieczystości na wymiennikach, które mogą powodować problemy zdrowotne osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.