Montaż klimatyzacji oferowany przez eKlimatyzację to gwarancja prawidłowego doboru i działania systemów klimatyzacyjnych. W ramach usługi bezpłatnie wykonujemy wizję lokalną w miejscu montażu urządzeń, doradzamy najlepsze rozwiązanie i przygotowujemy indywidualną ofertę. Istnieje możliwość wykupienia pakietów instalacyjnych w stałych cenach, jak również samodzielnego doboru urządzenia do klimatyzacji, które następnie zostanie zainstalowane przez naszych specjalistów. Realizujemy usługi instalacyjne w różnych rodzajach budynków: od mieszkań i biur po sklepy czy hale magazynowe, na obszarze miasta Warszawa oraz w całej Polsce. Oferujemy wyłącznie montaż klimatyzacji sprawdzonych marek, które gwarantują bezobsługowe działanie klimatyzacji przez wiele lat.

Instalacja klimatyzacji wykonywana jest na terenie całego kraju przez doświadczonych, certyfikowanych i przeszkolonych monterów. Jeśli nie wiesz jaki klimatyzator będzie dla Ciebie odpowiedni, lub nie wiesz czy instalacja jest technicznie możliwa skorzystaj z naszej usługi „Wizja i dobór produktu”. Usługa jest bezpłatna a wygodny termin ustalisz pod numerami telefonów: 881 780 lub 883 780 780. Oferujemy :dojazd i doradztwo profesjonalisty, dwa warianty oferty, dopasowanie do Twoich potrzeb rozwiązania, optymalizacja kosztów, maksymalny komfort, unikalne rozwiązanie. Podczas realizacji zlecenia  wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i narzędzia, na bieżąco przeprowadzamy także testy szczelności i drożności układu, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia usterek. Montaż klimatyzacji kończy się uruchomieniem systemu.

Dlaczego instalacji mogą dokonywać tylko certyfikowani monterzy ? Zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych flurowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. Z 2015 r. poz. 881) personel powinien posiadać odpowiedni certyfikat wydany przez Urząd Dozoru Technicznego.
Certyfikat jest wymagany podczas działań wykonywanych na urządzeniach chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pompach ciepła, które zawierają fluorowane gazy cieplarniane:
– konserwacja lub serwisowanie;
– instalację (instalowanie)
– odzysk;
– kontrola szczelności urządzeń zawierających fluorowane gazy cieplarniane